Tuesday, 11.02.2025, 08:45

Меню сайту
Розділи новин
Волинські новини [1403]
Аналітика [237]
Новини України [912]
Позиція партії [147]
Інтерв'ю [126]
Відео [25]
Привітання [52]
Твоя думка - важлива [18]
Календар новин
«  November 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2009 » November » 3 » Надбавка чи все ж таки хабар?
Надбавка чи все ж таки хабар?
11:13
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко продовжує дотримуватися своєї передвиборної тактики, вибірково ощасливлюючи надбавками до зарплати вибрані категорії громадян, які знаходяться на ключових позиціях виборчого процесу.

Рішенням уряду передбачено з 1 січня 2010 року (тобто перед самими виборами) підвищити на 20% заробітну плату всім працівникам шкіл - від директора - до вчителя! З 1 січня вводиться надбавка до посадового окладу працівникам середньої освіти, а в системі охорони здоров’я і за стаж. Тобто, «за рік закладено підвищення на рівні 32%. Особливо пощастить бібліотекарям. Вже з 1 жовтня їхня зарплата, - запевняє Тимошенко, зросте на 50%! Безумовно і вчителі, і лікарі, і бібліотекарі дійсно потребують великої уваги з боку держави, бо вони одержують за свою нелегку, але дуже потрібну для суспільства працю, мізерну зарплату. Однак, дивує інше: чому уряд не підвищував їм зарплати раніше, коли в країні ще не було кризи? Чому згадали про них лише перед самим початком виборів? Чи не станеться так, як з сталося з проектами про професійну армію, виплату всіх знецінених вкладів та іншими обіцянками? Отже, викликає сумнів про те, що це турбота про людину, а швидше нагадує просто чергову «недобросовісну рекламу». Очевидно, що до складу дільничних виборчих комісій увійдуть голови сільських, селищних рад, їхні заступники, керівники й фахівці сільських і селищних рад та їхніх виконавчих органів, бібліотекарі, учителі. А листоноші, особливо сільські, можуть виконувати функцію каналу поширення передвиборної агітації.

Неважко здогадатися, чому саме ці службовці отримали надбавку зарплати наприкінці року, перед виборами, на відміну від інших службовців, зарплата яких заморожена з минулого року й навіть не проіндексована на розмір інфляції. Взагалі виникає запитання: чи є в бюджеті гроші на надбавки до зарплат чи жодної копійки, як стверджував уряд?

Внаслідок провальної соціально-економічної політики уряду Тимошенко в країні значно зросла кількість громадян, які опинилися за межею бідності. Хоча згідно з Конституцією України всім гарантовані рівні права, але не всі отримують належну допомогу від держави. Тому вибіркове підвищення посадових окладів не можна розцінити інакше, як підкуп учасників виборчого процесу. Причому підкуп за кошти самих же українських платників податків. Лицемірно заявляючи, що грошей на підвищення зарплат і пенсій громадянам, які найбільше потребують цього немає, Тимошенко витрачає неймовірні суми на передвиборні шоу й підкуп виборців. Заради досягнення своєї мети прем'єр-міністр готова порушити закон, обмежуючи права тих, кого вважає не дуже корисними для своєї передвиборної кампанії. Проте звідки взяв уряд близько 1,8 мільярда гривень, щоб вибірково підвищити зарплати? Насамперед - за рахунок пенсіонерів. Всі ці красномовні факти свідчать про те, що Тимошенко розпоряджається державним бюджетом як власною скарбницею і не збирається зупинятися ні перед чим у своєму прагненні до особистої диктатури.

Анастасія Кажан

Категорія: Аналітика | Переглядів: 686 | Додав: volynregion | Рейтинг: 0.0/0 |