Іваничівський район здавна славився своїми людьми та їхньою працьовитістю. Ще декілька років тому він займав чинне місце, випереджаючи по окремих показниках Горохівський та Луцький райони. І нашому краю пророкували світле майбутнє, але, як говорять, "не кажи гоп доки не перескочиш." Після помаранчевої революції до влади у районі, як і практично по всій області прийшли випадкові люди, бездарні керівники.
Під час виборів 2006 року район лишився єдиного депутатського мандата в обласній раді і про іваничівців забули. Адже представники інших районів у керівному органі області лобіювали лише власні інтереси.
Не знайшов підтрмки серед депутатів районної ради голова райдержадміністрації Віктор Березюк, висуваючи свою кандидатуру на посаду голови Іваничівської районної ради. Перемогу отримала нинішня голова від депутатської фракції БЮТ Людмила Лазаренко. З того часу ведеться «неоголошена війна» між представницькою і виконавчою владою. Депутська фракція «Нашої України», яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації - Ярослав Гиць вже втретє ініціює відставку голови районної ради Л. Лазаренко. Недивлячись на те, що Я. Гицю вдалося петягнути на свою сторону окремих депутатів з БЮТу на останній сесії її звільнити з посади так і не вдалося, не вистачило дві третіх голосів.
Неоголошена війна привела до того, що наш район із передових позицій нестримно котиться у прірву, а "помаранчеві" і далі не можуть поділити владу, як кота в мішку.
За підсумками роботи у минулому 2008 році підприємствами району вироблено промислової продукції на 60,4 відсотки менше у порівнянні з 2007 роком. Реалізовано промислової продукції на одного жителя району на 541,6 грн., в той час в області цей показник - на рівні 7936 грн., а в сусідньому Горохівському районі – 2071,2 грн.
Сільськогосподарськами підприємствами порівняно з попереднім роком виробництво м’яса зменшилося на 33% або на 321 тонну, молока – на 5,3 % або на 287 тонн. Нижчою ніж у 2007 році є продуктивність корів. Середній надій на корову зменшився на 121 кг і склав 3700 кг. Станом на 1 січня 2009 року в сільськогосподарських підприємствах на 13,3% зменшилася кількість ВРХ, на 45,1 % свиней.
Будівельні організацій виконали будівельних робіт на 35,8% менше ніж попережнього року. Тільки 60 % підприємств підприємств і організацій в минулому році були прибутковими. Рівень безробіття склав 5,6 % або на півтора проценти більше ніж у 2007 році.
Як бачимо, мова цифр на всі сто відсотків підтверджує бездіяльність іваничівської влади.
"На ладан дихає" в районі охорона здоров’я, культура та освіта. Керівництво району заради економії коштів закрило Бушковичівську початкову школу і тепер малюки змушені за п’ять кілометрів добиратися на навчання у сусідній освітній заклад.
Районна організація Партії регіонів не дивлячись на свою малочисельність, всього маємо 14 первинних організацій, стоїть на захисті прав іваничівців, постійно контролює діяльність керівників державної служби, надає посильну допомогу знедоленим категоріям населення. Ми заставили заступника голови райдержадміністрації, районної ради та керівника апарату райдержадміністрації, районної ради поставити службовий транспорт і добиратися на роботу власним. Суспільно-політична ситуація, що склалася в районі обговорена на розширеному засіданні ради районної організації і зараз проводиться збірка кількісного і якісного складу членів партії. Головним завданням вважаємо виконання рішень ХІ з’їзду Партії регіонів і створення на кожній виборчій дільниці партійного осередку.