Wednesday, 27.11.2024, 05:33

Меню сайту
Розділи новин
Волинські новини [1403]
Аналітика [237]
Новини України [912]
Позиція партії [147]
Інтерв'ю [126]
Відео [25]
Привітання [52]
Твоя думка - важлива [18]
Календар новин
«  April 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2010 » April » 26 » С.Пархонюк: "Я не хочу залишатися осторонь державних справ"
С.Пархонюк: "Я не хочу залишатися осторонь державних справ"
10:24
Нещодавно Шацьку районну організацію очолив молодий та амбітний Сергій Пархонюк.

 Щодо своїх планів на майбутнє, поглядів та ініціатив в напрямку розбудови партійної організації в районі, роздумів щодо власних політичних перспектив ми вирішили з ним поспілкуватися безпосередньо.

- Яким був Сергій Пархонюк в дитинстві?

- Я народився в одному з найпрекрасніших куточків Волині - селищі Шацьк. Мої батьки - звичайні трудолюбиві люди, тато - тракторист, мама - вчитель української мови у школі. З дитинства звик до справедливості, до того, що головне у нашому житті - це сім’я і здоров’я близьких. Дуже тяжко пережив смерть мами восени минулого року, але життя продовжується. Дружина і дві донечки - це саме ті люди, яким я присвячую всі свої здобутки.

У 1997 році закінчив Шацьку загальноосвітню школу. Мої учнівські старання оцінили врученням золотої медалі. Але це, на жаль, не допомогло при вступі до Києво-Могилянської академії. У 2005 році вступив до однієї з філій Міжрегіональної академії управління персоналом, яку закінчив з присвоєнням кваліфікації юриста.

- Хто вплинув на становлення Вас як особистості?

- У першу чергу мої батьки. Мама була шанованою людиною, відома своїм ретельним ставленням до роботи. До неї у повній мірі відноситься висловлювання "серце віддаю дітям”. Саме від мами у мене любов до української мови, мирний неконфліктний характер і здатність аналізувати життєві ситуації.

- Чи збулися дитячі мрії?

Перша дитяча мрія - стати водієм на міжнародних маршрутах. Потім хотів бути фінансистом, пізніше - політиком. Зараз відчуваю, що мрії збуваються. Очолювати районну організацію найвпливовішої партії України перший крок до втілення задуманого.

- Яким було перше знайомство з Партією регіонів?

- Після закінчення школи почали з’являтись плани щодо вступу до якоїсь політичної сили. Не хотілось залишатись осторонь процесів, які проходять у державі, тобто почав придивлятись до партій, вивчав їхні програми, прислуховувався до виступів лідерів. Поступово визначався з якими людьми, з якою організацією пов’язати своє життя. Коли у 2005 році надійшла пропозиція вступити в Партію регіонів - не вагався ні хвилини, хоча це були часи далеко не найкращі для нашої політичної сили. І до цього часу не шкодую про зроблений вибір.

- Що спонукало вступити в партію?

- Як я вже говорив - це не було спонтанним рішенням, я є дуже консервативною людиною щодо політичних поглядів, і часту зміну переконань (а у нас бувають такі люди) абсолютно не сприймаю. Бажання впливати на політичне життя району, мати активну громадянську позицію теж стало одним з складових для вступу у Партію регіонів.

- Чи не вагалися брати на себе керівництво організацією, адже це велика відповідальність?

- Голова районної організації є керівником структури, а це величезна відповідальність. Разом з тим це цікава та напружена робота, що потребує повної самовідданості і впевненості. Як перед кожним важливим кроком в житті треба було серйозно подумати перш ніж приймати рішення, проте вагань і сумнівів не було.

- Розкажіть детальніше про Шацьку районну організацію ПР?

Як вже було сказано, Шацький район посів друге місце на виборах Президента 2010 року, звичайно, неабияка заслуга в цьому районної організації Партії регіонів: на даний момент у наших рядах перебуває близько 370 членів, які входять до складу 25 первинних організацій. Маємо двох депутатів районної ради, шість депутатів у сільських радах району. Звичайно, цього мало, але це й буде стимулом на наступних виборах зайняти якомога більше депутатських крісел і тим самим взяти на себе відповідальність у виборних органах влади.

- Що, на Вашу думку, слід змінити у місцевій партійній організації?

- Радикальних змін не буде. Завдяки роботі мого попередника і наставника Адама Харитоновича Дударчука організація працює чітко і злагоджено. Як доказ цьому може слугувати друге місце по області у виборчій кампанії 2010 року. Тому ламати щось, змінювати кадри було б нелогічно. Інша справа, що треба довести до кінця формування первинних партійних організацій, завершити оформлення молодіжної організації, на яку покладаю великі надії. І основне - це підготовка до проведення виборів до місцевих Рад.

- Чого навчилися від свого наставника, і які його ініціативи хотілося б продовжити?

- Адам Харитонович Дударчук був і залишається для мене беззаперечним авторитетом. Завдячую йому всім, що я знаю і вмію у керівництві партійною організацією. Дуже скрупульозне ставлення до документів, до виконання усіх завдань, поставлених партійним керівництвом, прискіпливий підбір людей - це далеко не всі позитивні якості Адама Харитоновича. Роки його керівництва чи не найтяжчі для Партії регіонів, але він справився з усіма труднощами і передав мені команду однодумців, загартованих на виборах 2004, 2006, 2007 років. Адам Харитонович послідовно відстоював добудову Шацької ЗОШ, поліклініки у районному центрі, школи у селі Ростань. Всім відомі його публікації у пресі, депутатські запити. Ці питання лишаються ключовими і для нового керівництва.

- Які проблеми в районі, на вашу думку потребують негайного вирішення?

- Проблеми у Шацькому районі не нові. Вони збирались роками і саме на нову владу жителі району покладають великі надії для їх вирішення. Основні - добудова поліклініки, добудова Шацької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відкриття переходу Адамчуки-Збереже, створення генплану Шацького району. Досі не з’ясовано питання Хотиславського кар’єру на території Білорусії та інші питання. Для вирішення більшості питань достатньо закласти у бюджети відповідних рівнів кошти задля реалізації Програми соціально-економічного розвитку району. Щодо міждержавного переходу та кар’єру, потрібна злагоджена робота багатьох державних структур, у тому числі на рівні Президента і Кабінету Міністрів. Але саме представники районної партійної організації можуть ініціювати вирішення наболілих питань, доносити до органів влади позицію місцевих жителів. І цим ми обов’язково будемо займатись.

- І наостанок Ваше життєве кредо?

- Принциповість, порядність у відносинах з людьми - ті риси, які закладали у мене батьки, однак на досягнутому ніколи зупинятись не варто, зрозумів вже сам. Бажаю всім здоров’я, оптимізму і здійснення всього задуманого.

Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 698 | Додав: volynregion | Рейтинг: 3.0/2 |