Saturday, 01.02.2025, 21:04

Меню сайту
Розділи новин
Волинські новини [1403]
Аналітика [237]
Новини України [912]
Позиція партії [147]
Інтерв'ю [126]
Відео [25]
Привітання [52]
Твоя думка - важлива [18]
Календар новин
«  December 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2010 » December » 7 » Переваги Податкового кодексу
Переваги Податкового кодексу
12:24
   Прийняття парламентом Податкового кодексу в новій редакції з урахуванням зауважень Президента - це компроміс між владою та підприємцями. Компроміс відкриває дорогу для формування бюджету реформ і розвитку.

    Президент В. Янукович вніс пропозиції до Податкового кодексу, щоб видворити з переговорного процесу політиканів-провокаторів. Це дозволило вступити в конструктивний діалог з владою тієї частини підприємців, у якої були конкретні претензії і пропозиції. 

    Податкову реформу потрібно було провести раніше. Часткова податкова реформа 2003 року, коли з 36 до 13% була знижена ставка податку на доходи фізичних осіб і на 5% зменшено ставку податку на прибуток, дозволила економіці розкрити потенціал і продемонструвати рекордні темпи розвитку 12,6% у рік. 

    Проти податкової реформи знову виступають ті, хто торпедував її у 2004 - 2010 роках. За роки свого перебування при владі «помаранчеві» сили нічого не зробили для наведення ладу в системі публічних фінансів. Вони не змогли ухвалити ніяких документів щодо поліпшення податкового клімату в Україні, хоча мали власну більшість у парламенті. 

    Податкова реформа повинна служити людям. Заради благополуччя громадян нова влада йде реформаторським курсом. Помилки можуть траплятися, адже не помиляється той, хто нічого не робить. Головне, щоб помилки вчасно виправлялися. 

    Податкова адміністрація спробувала прописати в кодексі американську модель. Там платник податків повинен доводити податкової адміністрації, що він не порушив чинне законодавство, тобто що він - не порушник. Однак ми живемо в Європі, тому прийнятий Податковий кодекс буде відповідати європейським стандартам у сфері податкової політики та прав людини. 

    Податковий кодекс стане ефективним і справедливим інструментом у боротьбі з «тіньовою» економікою, прозорим механізмом наповнення бюджету країни, рушійною силою модернізації країни. 

    Податкова реформа передбачає пільги для галузей промисловості, які повинні вивести Україну в розряд індустріально розвинених країн. Мова йде про введення нульових ставок на прибуток підприємств в області суднобудування, авіаційнї будови, легкої промисловості. Ці галузі - базис наших продуктивних сил і економічне майбутнє України. Ю. Тимошенко і її активісти на Майдані виступали проти національного товаровиробника 

    Міжнародні експерти (МВФ) підтвердили високу якість Податкового кодексу. Вони наполягали на скасуванні спрощеної системи оподаткування, однак наша влада врахувала не тільки економічні, але і соціальні наслідки 

    Податковий кодекс має стати нехай важким, але все ж компромісом для всіх верств суспільства. Тоді цей кодекс буде успішним. Новий 2011 зустрінемо з бюджетом. 

    Податковий кодекс - перемога Партії регіонів над опонентами, які намагалися перетворити громадський економічний діалог в політичний конфлікт. 

    Позитивні результати від введення Податкового кодексу в дію: 

o виведення економіки з тіні - зростання сплати податків та надходжень до держбюджету - збільшення соціальних стандартів, пенсій і зарплат;

o запровадження прискореної амортизації - модернізація бюджетоутворюючих галузей економіки - зростання конкурентоспроможності українських підприємств - зростання ВВП;

o зниження податкового тиску (ПДВ, податку на прибуток) - розширення економіки - зростання виробництва;

o зближення податкового обліку з бухгалтерським обліком - усунення «подвійної» бухгалтерії і витрат на її ведення;

o усунення корупції в системі податкових органів - чесна конкуренція, рівні для всіх суб'єктів підприємництва правила гри;

o введення автоматизованого адміністрування ПДВ - усунення корупції - забезпечення підприємств оборотними засобами.

Категорія: Аналітика | Переглядів: 654 | Додав: volynregion | Рейтинг: 0.0/0 |