Saturday, 05.07.2025, 00:39

Меню сайту
Розділи новин
Волинські новини [1403]
Аналітика [237]
Новини України [912]
Позиція партії [147]
Інтерв'ю [126]
Відео [25]
Привітання [52]
Твоя думка - важлива [18]
Календар новин
«  November 2010  »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Пошук
Статистика

Total online: 3
Guests: 3
Users: 0
Головна » 2010 » November » 3 » Місцеві вибори - заключний етап консолідації влади
Місцеві вибори - заключний етап консолідації влади
14:24

Попередні підсумки виборів до місцевих органів влади засвідчили: рейтинг народної довіри у команди В. Януковича зріс. Спостерігаючи за діями центральної влади, а саме Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, коаліції більшості на чолі з Партією регіонів, люди переконалися в ефективності обраної політики управління державою.

Загальна економічна ситуація в країні, дійсно, стала поліпшуватися, про що свідчать численні об'єктивні факти. Тепер досвід центральної влади буде широко використаний в регіональному розрізі, особливо там, де Партії регіонів вдасться сформувати більшість. За попередніми даними, представники Партії регіонів отримали більшість голосів у радах 23 регіонів.

У ході місцевих виборів виборці остаточно розставили крапки над «і» та вказали провокаторам з опозиції їхнє місце. Зараз вони заявляють про порушення і фальсифікації, але це просто смішно. Адже переважна більшість закордонних спостерігачів охарактеризували вибори як пройшли у вільній конкурентній атмосфері, без застосування будь-яких методів впливу на волевиявлення виборців.

 Вибори стали серйозним кроком вперед на шляху становлення демократії в нашій державі. Порушення, зрозуміло, були, але їх кількість - значно скоротилося в порівнянні з виборами в 2006 році. До того ж значна частина порушень інспірувала сама опозиція для того, щоб дискредитувати виборчий процес. Незадоволені мають можливість оскаржити в судах результати по окремих регіонах, і тоді ми остаточно побачимо, на чиєму боці правда.

 Місцеві вибори - заключний етап формування ефективної вертикалі влади. Знадобиться певний час, доки вгамуються формальності, і новообрані керівники місцевих громад матимуть змогу включитися в роботу.

 Довго розгойдуватися не можна - центральна влада терміново потребує підтримки її курсу реформ на місцях. Потрібно оперативно, у відповідності з законом, завершити підрахунок голосів і оприлюднити результати виборів, щоб представники місцевої влади скоріше приступили до роботи.

 Громадяни змогли обрати найдостойніших людей. Нові лідери місцевих органів самоврядування добре знають проблеми громад і будуть їх вирішувати. Вибори пройшли, тому місцеві влади повинні представити конкретні плани розвитку своїх регіонів. Тут не може бути місця політиканству. Незалежно від особистої приналежності до партій Президент і уряд суворо спитають з керівників областей і районів.

 Незалежно від політичних уподобань нові місцеві ради повинні бути на сторожі інтересів громадян, а не вузькопартійних інтересів. Попереду багато роботи, тому в радах всіх рівнів повинні створюватися ефективні коаліції, які дозволять вирішувати соціально-економічні проблеми територій.


Категорія: Аналітика | Переглядів: 424 | Додав: volynregion | Рейтинг: 0.0/0 |