Thursday, 17.07.2025, 14:17

Меню сайту
Розділи новин
Волинські новини [1403]
Аналітика [237]
Новини України [912]
Позиція партії [147]
Інтерв'ю [126]
Відео [25]
Привітання [52]
Твоя думка - важлива [18]
Календар новин
«  February 2010  »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
Пошук
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2010 » February » 18 » Країна Тимошенко вийшла з кризи, а от Україна поки ні...
Країна Тимошенко вийшла з кризи, а от Україна поки ні...
16:11
Цього тижня Тимошенко вчергове заявила , що криза завершилася. Прем'єр-міністр, яка замість того щоб визнати свою поразку і дати можливість професійній владі наводити лад у країні, продовжує робити абсурдні та неправдиві заяви. Виявляється, уряд, який загнав українців у прірву продовжує залишатися «єдиним центром стабільності в умовах політичної невизначеності після завершення президентської виборчої кампанії». «Поки в парламенті й у державі відбувається, як завжди, хаос, невизначеність, як завжди, безпорадність, я хотіла б, щоб уряд працював як єдиний центр стабільності, єдиний центр, що дає країні можливість жити й працювати в країні надійно», - сказала Тимошенко. ЇЇ надійність та стабільність уже кожен сповна відчув на власній шкурі, проте прем'єр переконана, що оскільки уряд зміг забезпечити ефективну діяльність в умовах кризи, те й надалі воно зможе демонструвати позитивні результати. Здається, ця людина говорить про свої успіхи де завгодно, тільки не в Україні. До того ж сьогодні Тимошенко також розраховує, що діюча демократична коаліція в парламенті зможе підтримати уряд своєю ефективною роботою. «Зараз, коли криза завершилася, нам потрібно втілювати в життя реформи прискореними темпами, проводити їх ефективно й консолідувати під це політичні команди в парламенті й робити так, щоб демократична коаліція працювала дієво й давала країні віддачу». «У січні 2010 до січня 2009 обсяг промислового виробництва збільшився на 11,8%. І сільському господарстві - на 5,4%», - заявила прем'єр. «Саме ці антикризові міри, які застосовувалися урядом у цей важкий кризовий рік привели до позитивних тенденцій і до чітких позитивних результатів. Наша команда всупереч політичній кризі, політичному протистоянню, всупереч руйнівній роботі, що проводили всі гілки влади проти уряду, все-таки країну від кризи врятувала», - підкреслила вона. За словами Тимошенко, «далі ми будемо більше набирати оборотів, і вже немає ніяких погроз для економіки нашої країни». Вище сказаним ВОНА вчергове довела, що думка народу для неї – порожне місце. Більшість українців уже «вказала їй на двері», а Вона так і далі зубами чіпляється за владу і тішить СЕБЕ самонавіюванням, що все гаразд і Україна процвітає.
 
Експерти: У рості промислового виробництва немає заслуги Тимошенко
Ось таким висновком експерти повернули до реальності Тимошенко, хоча буде правильно сказати відкрили очі людям, які неухильно продовжують їй вірити, бо довести Тимошенко, що вона не права – марна справа. Обсяги промислового виробництва в січні цього року виросли на 11, 8 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого. Прем'єр Тимошенко бачить у цьому ознаки завершення кризи, але експерти настроєні не так оптимістично і не поспішають пов’язувати поліпшення економічних показників з роботою уряду. « Ріст промислового виробництва за перший місяць 2010 року у порівнянні із січнем 2009-го на 11,8 % виглядає позитивно, але робити із цього занадто оптимістичні висновки не варто», - сказав експерт центра ім. Разумкова Василь Юрчишин. "Якщо взяти до уваги, що в січні минулого року були найнижчі показники, то цей результат свідчить лише про те, що зараз країна лише трохи піднялася з того дна, де була, але говорити про якесь оздоровлення, як на мене – це явне перебільшення". Експерт помітив, що торік у січні показники падіння становили 33-34%, тобто теперішні показники - приблизно на 20% менше, ніж були в докризовий період.
 
Промислове виробництво зростає, а доходи людей падають
Крім того, потрібно оцінювати ситуацію системно, а не за якимсь одним показником, відзначає Юрчишин: "Наприклад, обсяги роздрібної торгівлі в січні 2010 у порівнянні із січнем 2009-го скоротилися, а це є свідченням того, що доходи населення зменшилися, що зовсім не є свідченням економічного відродження". Як відзначає експерт, необхідною умовою одужання української економіки є політична стабільність, оскільки політичні сварки будуть тільки провокувати новий спад, а також негативно будуть впливати на залучення іноземних інвестицій. Україна за перерахунком прямих іноземних інвестицій на душу населення залишається на одному з останніх місць у Європі, говорить Василь Юрчишин і додає: "якщо не буде політичної згоди й економічного розвитку, то іноземні інвестори й надалі будуть займати очікувальну вичікувальну позицію відносно України, що в цей час дуже небезпечно, особливо з огляду на підготовку до Євро-2012".
 
Степан Старчук

Категорія: Аналітика | Переглядів: 553 | Додав: volynregion | Рейтинг: 0.0/0 |